Tentoi t’i japë fund jetës duke u hedhur në liqen, banorët dhe policia shpëtojnë 40-vjeçaren në Pogradec

Qytetarët dhe policia e Pogradecit i shpëtuan jetën një gruaje, e cila u hodh në liqen dhe ishte duke u mbytur.

Sipas uniformave blu S.K 40-vjeçe është shpëtuar nga banorët dhe policia, pasi është hedhur nga ura në liqenin e Pogradecit.

40-vjeçarja pasi është nxjerrë nga uji është transportuar menjëherë në spital dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Latest articles

Related articles