Tani flet pas largimit nga BBV/ “Arritje e madhe për mua”

Tani foli pas largimit të tij nga shtëpia. Ai shprehu dëshirën për të dalë nga shtëpia për shkak të presionit që ka aty brenda.

Humoristi u shpreh se nuk ndihet rehat dhe nuk është fusha e tij aty brenda, ndërsa shtoi se prej ditësh ka pritur të nominohet, por nuk ka ndodhur.

Tani: Që kur më erdhi ftesa, ishte arritja më e madhe për mua. Të gjithë banorët janë të vërtetë. Të gjithë të mirë janë.

Latest articles

Related articles