“I burgosur nga qeveria Rama” – ish kreu i Policisë bashkiake feston ditëlindjen në qeli

Ish-kreu i Policisë Bashkiake i Tiranës, Florenc Hoxha festoi ditëlindjen e 44-të brenda qelisë te 313-a. Ai ka ndarë foto nga qelia, ku shihet me një tortë me stemën e PD-së dhe me dy djemtë. Hoxha thotë se është burgosur nga Qeveria Rama.

‘Duke festuar 44-vjetorin ne qelite e burgut 313 i burgosur nga qeveria Rama.p.sper te gjithe ata zhurmues qe per interesat dhe hallet e veta luajne me vuajtjet tona dhe te femijeve tane duke na etiketuar si te shitur tek Rama.’

Latest articles

Related articles