Tiranë| Një person gjendet i pajetë në banesë, ja dyshimet

Një person është gjetur i banesë këtë të Shtunë në Kombinat.

Sipas policisë, dyshohet se viktima, një 68-vjeccar, i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

“Në orën 14:00, në Kombinat, është vetëvarur në banesën e tij, shtetasi M. E., 68 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njoftoi policia.

Latest articles

Related articles