Vula e PD në Uashington, Meta pa fantazi si Berisha: Akt i paralajmëruar nga Rama

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka reaguar pas vendimit të Apelit për vulën e PD-së.

Meta shprehet se vendimi është akt i paralajmëruar nga Edi Rama. Ai shton se Rama është një frikacak, që është tmerruar nga zgjedhjet.Postimi i Metës:

Akti i paralajmëruar i Edi Ramës përmes gjykatës së kapur nuk e ndryshon dot fatin e tij.

Edi Rama ky frikacak i tmerruar nga zgjedhjet do ta ketë opozitën fitimtare përballë tij në 14 maj shumë më të motivuar dhe shumë më të organizuar se kurrë më parë.

Fitorja nuk ndalet

Latest articles

Related articles