Horoskopi 2 mars 2023: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

DASHI

Keni një dëshirë të madhe për të dashuruar, kështu që lërini emocionet tuaja dhe kënaquni duke takuar njerëz të rinj, nëse jeni beqar. Në punë është një periudhë optimale që duhet shfrytëzuar në maksimum për të rikuperuar terrenin e humbur.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 2 mars 2023), në dashuri duhet të bëni një bilanc të situatës dhe të mos ngecni vetëm në idetë tuaja. Pranoni gabimet tuaja dhe dëgjoni më shumë partnerin. Në punë, dikush do ju ndihmojë.

BINJAKËT

Në dashuri ndiheni pak të humbur, por zgjidhjen për gjithçka do ta gjeni vetë. Në punë, jini të sigurt për idetë tuaja edhe nëse duhet t’i kushtoni vëmendje aspektit financiar. Kohët e fundit keni shpenzuar përtej mundësive tuaja dhe tani vuani pak, përpiquni të kurseni para.

GAFORRJA

Dashuria shkon shumë me një qiell të bukur që u jep shtytje ndjenjave. Në punë, nëse ka propozime të reja, do të duhet të vlerësohen me kujdes. Vlerësoni të mirat dhe të këqijat përpara se t’i pranoni.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 2 mars 2023), përpiquni të lini që sëmundja e dashurisë t’ju ikë nga shpina. Në vend të kësaj, mirëpritni qetësinë dhe nëse diçka nuk ju bind, flisni. Në punë do të ishte më mirë të prisni para se të merrni një vendim.

VIRGJËRESHA

Dielli dhe hëna janë të kundërta dhe shkaktojnë njëfarë nervozizmi. Në punë ka gjithmonë shumë angazhim, por duhet të përpiqeni të mbani përqendrimin lart. Përndryshe, rrezikoni të bëni gabime serioze për të cilat më vonë do të pendoheni.

PESHORJA

Dashuria mund të japë shumë, veçanërisht takime të reja që favorizohen. Në punë, gjysma e dytë e vitit 2023 do të jetë më e mirë se e para, prandaj mos u dorëzoni. Thjesht duhet të keni durim. Në fund të fundit jemi futur tashmë në mars.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 2 mars 2023), hëna është në favorin tuaj, kështu që emocionet janë si “drita jeshile”. Në punë, është më mirë të ruani një profil të ulët dhe të fokusoheni vetëm në çështjet që lidhen me paratë.

SHIGJETARI

Nuk është një periudhë e mirë në dashuri. Mund të përjetoni ndonjë konflikt me partnerin tuaj. Por në punë jeni shpirtra të lirë, edhe nëse sot kjo mënyrë mund të nervozojë dikë. Rrezikoni të debatoni me ata që ju rrethojnë.

BRICJAPI

Dielli, hëna dhe Jupiteri janë në anën tuaj. Dashuria do të përfitojë. Në punë do të ishte më mirë të zgjidhnit problemet menjëherë, edhe sepse keni shumë ide fituese. Do të dini t’i bëni dhe t’i shfrytëzoni sa më shumë, por duhet të besoni më shumë në veten tuaj.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 2 mars 2023), Mërkuri është në anën tuaj, kështu që në dashuri do të mund të jeni më intuitiv dhe komunikues. Në punë është më mirë të mos ndiqni vetëm instinktet tuaja.

PESHQIT

Këto ditë koka juaj është plot me mendime të bukura dhe plane të reja për të ardhmen, nga bashkëjetesa në martesë. Në punë do bëni shumë shpejt zgjedhje të rëndësishme dhe nuk do pendoheni. Do të jeni në gjendje të jepni më të mirën tuaj, në çdo fushë.

Latest articles

Related articles