Lëkundje tërmeti në Shqipëri/ Ja magnituda dhe epiqendra

Lëkundje të lehta tërmeti janë regjistruar pasditen e kësaj të marte në vendin tonë.

Sipas EMSC, magnituda ka qenë 4.2, me epiqendër në Belsh.

Thellësia e tërmetit ka qenë 10 km.

Latest articles

Related articles