“Luizi është më i mirë seç duket jashtë”, Beati flet pas daljes nga BBV: Me Dean s’kisha kimi

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte i ftuar Pirro Beati, ish-banori i BBV.

Ai ndau më shumë detaje nga qëndrimi dy javor në shtëpinë më të famshme në Shqipëri dhe deklaroi se një pjesë e banorëve janë komplet ndryshe nga sa duken jashtë.

Thënë këtë, ai pohoi se Luizi jashtë duket prepotent, por aty brenda është i drejtpërdrejtë dhe s’ bën intriga nëpër cepa.

Beati gjithashtu foli për raportin me Dea Mishel, duke shprehur keqardhje nëse ajo ka pasur ndjenja për të, por nga ana e tij nuk kishte asnjë ndjesi.

Latest articles

Related articles