Valbona flet pas daljes nga ‘BBV’: Familja është më e rëndësishme se një loje

Ditën e sotme në “BBVA” u kumtua lajmi se banorja e shtëpisë, Valbona Mema është larguar nga shtëpia.

Ky vendim erdhi pasi e motra e saj është e sëmurë.

Pasi doli nga shtëpia, Valbona përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram tha se familja është më e rëndësishme se sa një lojë.
“Fatkeqesisht rrugetimi im perfundoi ktu. Familja eshte me e rendesishme se nje loje. Motra ime ka nevoje per mua pasi eshte e shtruar ne spital ne gjendje te rende shendetesore. Me ngelet te them nga zemra faleminderit per te gjithe suportin qe mkeni dhene. Ishte eksperienca me e bukur e jetes sime. Fitofte me i miri. Mirenjohje pa mase ju dhe @bigbrotheralb_vip”, shkroi ajo krahas videos

Latest articles

Related articles