Luizi zbulon arsyen pse qan çdo mëngjes…

Luiz Ejlli zgjohet çdo mëngjes dhe qan i vetmuar në oborr. Por dje gjatë “Prime-t” ai u pyet se çfarë e mundon dhe përgjigjia e tij ishte shumë e thjesht. Më kujtohet babai im i ndjerë.“Ajo kënga që vendosni çdo mëngjes është kënga e vetme, këngë “moderne” siç e quante ai, që i pëlqente babait tim. Sa fillon, jam dhe vetëm, se tjerët zgjohen vonë, më kap ajo ndjesia. Do të kisha dashur shumë të ishte gjallë dhe të më shikonte”, u shpreh Luizi duke përlotur të gjithë.Pas shumë kohësh qëndrimi në shtëpi Luizi ka marrë dje një letër surprizë nga nëna e tij ku i uronte të birit fitore në këtë sfidë të tij.

Latest articles

Related articles