Ilir Meta paraqitet në SPAK

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është paraqitur këtë të mërkurë në SPAK.

Nuk dihen ende arsyeja e paraqitjes së ish-presidentit dhe kreut aktual të PL-së në organin e Prokurorisë së Posaçme

Vijon…

Latest articles

Related articles