Video:“Lojtari im i preferuar”/Kristi për Luizin: Personi që më kupton më shumë në këtë shtëpi

Në një bisedë mes Luizit, Kiarës dhe Kristit, ky i fundit u shpreh se Luizi është personi që e kupton më shumë.

Ai tha se e ka lojtarë favorit. Kiara e pyeti nëse Luizi e kupton atë më mirë se Olta.

Kristi e pohoi këtë gjë.

Latest articles

Related articles