Video:Tjetër dasmë në BBV, ja kush do të martohet pas Luizit dhe Kiarës

Një tjetër dasmë do të organizohet nesër në shtëpinë e Big Brother. Vëllai i madh ka vendosur që banorët të realizojnë dasmën kosovare.

Ndryshe nga dasma e parë çifti në të vërtetë nuk janë të dashuruar, por janë zgjedhur në kuadër të lojës.

Nusja do të jetë Nita dhe dhëndri Beati. Të gjithë banorët po organizohen që ta realizojnë sa më mirë edhe këtë dasmë.

Latest articles

Related articles