Lidhja me Kiarën, Reagojnë për herë të parë familjarët e Luizit

Kiara Tito ka shijuar të martën surprizën më të bukur që e kishte organizuar partneri i saj, Luizi, ai kishte paralajmeruar disa dite me radhe se do te bente nje befasi qe do mbetej ne histori per diten e te dashuruarve.

Kiara dhe Luizi duket sikur kanë gjetur dashurinë e jetës brenda Big Brother sa flasin dhe për fëmijët që do bëjnë për dasmën dhe pushimet. Kiara duket më e tërhequr ama Luizi duket tërësisht i dashuruar.

Këngëtari i ka dedikuar një këngë 100 përqind të re partneres së tij, të cilën e ka regjistruar në ambientet e shtëpisë së Big Brother.

Ditën e sotme djali i xhaxhait të Luizit, Lauran Ejlli ka folur mbi suprizën duke treguar se kjo surprize jo vetem se ju pelqeu te gjithe shqiptareve por edhe familjes se tij.

“Ishte një mbremje e paharrueshme, Luizi po tregon që di të luaj bukur dhe di të dashurojë bukur”, shprehet familjari i këngëtarit te cilet perpos per Luizin tani hapur perkrahin edhe Kiaren.

Latest articles

Related articles