Publikohet kënga më e re e Luiz Ejllit, surpriza e Shën Valentinit për Kiarën(Video)

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito do të festojnë sot Shën Valentinin e tyre të parë brenda shtëpisë së “BigBrother VIP”.

“Do jetë një Shën Valentin historik, do të mbetet gjatë. Është një surprizë që nuk e ka bërë askush në një “Big Brother”, tha Luizi ditë më parë pa zbuluar detaje të mëtejshme.

Por ishte Elgit Doda që zbuloi se kjo surprizë ishte nje këngë dedikuar moderatores. Pas kësaj ka dalë edhe regjistrimi i këngës me zërin e Luiz Ejllit.

Latest articles

Related articles