‘Ishte botuar gabim…’ gazetari zbulon pse Bild fshiu shkrimin për ish-agjentin e FBI Charles McGonigal

Gazetari Klodian Tomorri me anë të një statusi ka zbuluar pse gazeta gjermane Bild fshiu shkrimin e sotëm në lidhje me skandalin e ish-agjentit të FBI Mc Gonigal.

Tomorri shkruan se pas një komunikimi me dy gazetarët e Bild këto të fundit janë shprehur se shkrimi është publikuar gabimisht më herët sec ishte parashikuar dhe ndaj u tërhoq përkohësisht, por do të publikohet nesër.

Postimi i plotë:

Me poshte eshte komunikimi im me nje nga dy gazetaret qe bene shkrimin e Bild. Sipas tij shkrimi eshte publikuar gabimisht me heret sec ishte parashikuar dhe ndaj u terhoq perkohesisht. Por ai thote se duhet te publikohet serish neser.

Latest articles

Related articles