Alibeaj prezanton kandidatin e PD për bashkinë Kurbin, Genc Doçi

Partia Demokratike prezantoi sot në Kurbin, kandidatin për kryetar bashkie në zgjedhjet e 14 Majit, mjekun dhe djalin e Kurbinit, Genc Doçi.
Ka qenë vetë kryetari në detyrë i PD që ka prezantuar kandidatin Doçi me strukturat drejtuese të degës së PD.
Takimi u zhvillua sot pasdite në Kurbin, ku kandidati Doçi u shpreh se për Kurbinin duhet një ndryshim për tja kthyer qeverisjen qytetarëve dhe jo pushtetarëve të korruptuar që e kanë mbajtur peng këtë bashki vitet e fundit.

Latest articles

Related articles