“Për shpirt të babit”/ Luizi-Armaldos: Asnjë s’të do këtu sa ne të 3

Luizi dhe Armaldo u sqaruan sot në mëngjes për debatet që patën një natë më parë. Luizi i tha Maestros se nuk ka pse merr çdo gjë si provokim, pasi ndonjëherë ai flet me shaka.

Gjatë gjithë ditës së sotme, Armaldo i mbajti qëndrim Luizit, pasi u ndje i ofenduar nga debatet mbrëmjen e kaluar.

“Për shpirt të babit nuk të don njeri këtu sa ne të tre”, i tha Luizi Armaldos.

Ai shtoi se nëse ai e ka marrë seriozisht debatin e mbrëmshëm, turp t’i vijë.

Latest articles

Related articles