Veliaj heq emrin e rrugës ” Ibrahim Rugova “. Hesht kandidati i Berishës për Tiranën

Në përkujtim e viktimave të masakrës, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, priti në zyrë kryetarë të organizatave Kombëtare të Veteranëve dhe familjarë të dëshmorëve të “4 Shkurtit”, duke hequr emrin e rrugës “Ibrahim Rugova”

Kryebashkiaku tha se ndihet krenar për punën që po bëhet nga Bashkia e Tiranës për emërtimin me dinjitet të rrugëve të kryeqytetit.

Për këtë skandal nuk ka reaguar kandidati i Rithemelimit të Sali Berishës në Tiranë, i zënë me punë në SHBA.

Latest articles

Related articles