Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, ja çfarë ndodh me monedhat e tjera

Sot në tregun e këmbimit valutor një dollar amerikan do blihet me 106.8 lekë dhe do shitet me 107.6 lekë.

Euro edhe sot mbetet i pandryshuar.

Ajo sot blihet me 115.7 lekë dhe shitet me 116.4 lekë, duke treguar qendrueshmeri.

Paundi britanik sot blihet me 128.7 lekë dhe shitet me 130.7 lekë.

Latest articles

Related articles