Ja kush është konkurrenti tjetër që u largua nga shtëpia e Big Brother Vip Albania

Që në fillim të spektaklit, prezantuesja e emisionit Arbana Osmani ua bëri të ditur spektatorëve të Big brother VIP Albania se do të kishte dy eleminime mbrëmjen e së shtunës.

Pasi Xhonatani doli i pari nga televotimi javor, në televotimin e dytë shkuan tre persona të përzgjedhur nga Deamishel.

Deamishel e kishte këtë privilegj pasi ajo kishte fituar lojën e inteligjencës.

Përzgjedhja e Deas ishin: Efi, Luizi dhe Kiara – tre banorë të cilët kanë krijuar prej kohësh një aleancë të mirë miqësie.

Lë shtëpinë e Big Brother Vip 2 duke hequr dorë nga çmimi i madh EFI

Latest articles

Related articles