Dea për Luizin: Ai e ka ëndërr të jetë me grupin tonë(VIDEO)

Luizi dhe Olta janë kundërshtarë në lojën e tyre në “Big Brother VIP Albania 2”.

Në shtëpi tashmë janë krijuar dy grupe.

Në grupin e Luizit janë Efi dhe Kiara, ndërsa në grupin e Oltës janë të tjerët.

Sot ata kanë diskutuar lidhur me këtë.

Ishte Dea ajo e cila është shprehur se Luizi ka dëshirë të jetë në grupin e tyre.

“Ai e ka ëndërr të jetë me grupin tonë”, ka thënë Dea.

Latest articles

Related articles