Hëna e plotë ‘hyn’ më 5 SHKURT/ Do sjellë ndryshime në jetën e këtyre 4 shenjave

Tashmë në fillim të muajit të ri, më saktë më 5 shkurt, na pret Hëna e plotë në Luan, pra vjen e ashtuquajtura Hëna e borës. Kjo fazë hënore do të theksojë kreativitetin, vetëbesimin dhe do t’ju sjellë një dozë guximi dhe çmendurie në kuptimin pozitiv. Me pak fjalë, na pret një periudhë emocionuese dhe argëtuese!

“Kjo hënë e plotë mund të çojë në realizimin e projekteve të ndryshme, ideve dhe përpjekjeve të tjera artistike. Kjo do të jetë një periudhë në të cilën do të ndihemi si personazhi kryesor i një romani apo filmi, sepse kjo hënë do të na inkurajojë të vendosim veten në radhë të parë,”- shpjegon astrologia Liz Simmons.

DEMI

Kjo Hënë e Plotë do t’ju sjellë shumë argëtim dhe takime me miqtë. Jeta juaj familjare dhe shoqërore do jetë shumë e theksuar në ditët në vijim, por duhet të keni kujdes nga zënkat, debatet dhe pasioni i tepërt si në dashuri ashtu edhe në të gjitha marrëdhëniet e tjera. Gjithashtu, astrologët ju paralajmërojnë të hapni sytë gjerësisht – ju pret një mundësi e shkëlqyer, por mund ta humbisni lehtësisht për shkak të inercisë ose pakujdesisë.

LUANI

Imagjinoni që kjo Hënë e Plotë është një qendër e madhe e vëmendjes në një shfaqje me një person, dhe ju jeni aktori kryesor. Kënaquni dhe argëtohuni në ditët në vijim në të cilat do të jeni në qendër të vëmendjes dhe që padyshim do t’ju sjellin shumë të qeshura, gëzime, por edhe dyert e hapura për mundësi të shumta.

AKREPI

Hëna e Plotë do të ketë ndikimin më të madh në fushën tuaj të karrierës dhe ky është momenti për të përfunduar një projekt që ka kohë që po vazhdon dhe për të marrë një rol drejtues, ose për të imponuar shërbimet tuaja pak më agresive. Gjithashtu, mbani në mend se gjithçka që nuk ju përshtatet në jetë, mund ta zgjidhni tani. Cilado zonë që po ju shkakton probleme tani, mos u shqetësoni – ndihma është në rrugën e saj!

UJORI

Hëna e Plotë do të krijojë një dramë në jetën tuaj në marrëdhëniet me partnerin. Por kjo nuk është domosdoshmërisht një gjë e keqe, nëse përpiqeni ta bëni diskutimin konstruktiv, mund të çojë në një ndryshim ose përparim të dëshiruar prej kohësh në marrëdhënie. Gjithashtu, kushtojini vëmendje aspektit shpirtëror të jetës, eksploroni thellësitë tuaja të brendshme dhe mendoni se çfarë është me të vërtetë e rëndësishme për ju.

Latest articles

Related articles