Martohen Luizi dhe Kiara, më në fund puthja e shumëpritur

Martohen Luizi dhe Kiara, më në fund puthja e shumëpritur

Puthja e shumëpritur ndodhi. Këngëtari Luiz Ejlli dhe prezantuesja Kiara Tito u martuan mbrëmjen e sotme dhe pse në kuadër të lojës.

Martohen Luizi dhe Kiara, më në fund puthja e shumëpritur

Prova e Vëllait të Madh ishte organizimi i një dasmës tradicionale shqiptare dhe çifti u vetëofrua të shkonte në altar. Secili prej banorëve të tjerë kishte nga një rol, teksa priftin zgjodhi ta bëjë Kristi.

Luizi dhe Kiara prej një muaji zhvillojnë romancën e tyre në shtëpinë më të famshme në vend teksa nuk kanë preferuar që lidhjes tyre ti vendosin një emër, me Kiarën që vazhdimisht thotë “lërë të rrjedhë”.

Epo dasma ndodhi, dhe ne i urojmë çiftit më të përfolur të momentit jetë të lumtur!

Latest articles

Related articles