“Luiz fenomeni”, si po e kopjojnë të rinjtë në çdo detaj konkurentin(Video)

Luiz Ejlli është personazhi më i ndjekur dhe më i komentuar i momentin në Big Brother.

Por përveçse një personazh i ndjekur, Luizi është kthyer edhe në frymëzim për shumë të rinj që e ndjekin.

Ndikimi i Luizit shkon deri aty sa djemtë ka nisur të imitojnë stilin e tij dhe të ndryshojnë ‘look-un’ e tyre.

Videoja e këtij të riu po bëhet virale në rrjet, pikërisht prej Luizit. Ai ka vendosur të ndryshojë stilin e flokëve duke i lyer si Luizi.

Latest articles

Related articles