Deputetja e PD Çupi vizitë zyrtare në Washington DC

Deputetja demokrate, Dhurata Çupi përmes një postimi në rrjetet sociale bën të ditur pjesëmarrjen e saj në disa aktivitete disa ditore zyrtare, në Washington DC. Në këto aktivitete ajo është shoqëruar nga disa kolegë deputetë, ndër të tjerë edhe Fatmir Mediu.

Reagimi

E nderuar të jem e ftuar në disa aktivitete disa ditore zyrtare, në Ëashington DC. Në këto aktivitete jam edhe me kolegë deputetë.

Një darkë së bashku me kolegun Fatmir Mediu, me Kongresmenin Pete Sessions dhe takim me kryetarin e Kongresit të ShBA Z. Kevin McCarthy ishte kënaqesi e veçantë

Latest articles

Related articles