Afera McGonigal | Deputetja Pampuri: Drejtësia të nisë punën për hetimin e Edi Ramës!


Orjola Pampuri, deputetja e Partisë Demokratike përmes një komunikimi publik ka deklaruar se
“Drejtesia duhet te nise punen per hetimin e Edi Rames”!

Edi Rama nuk ka c’ti thote me qytetareve, atyre qe duhet t’u pergjigjet jane vetem prokuroret.
Shqiptaret duhet te dine te vertetat!
Mjaft me, me shpifje, qe ne fund pasi i shperndane ane kend te pavertetat, filluan sulmet e panderprera, mbi fakte te sajuara, mbi genjeshtra!
Shpifjet jane shnderruar ne mekanizmin me te mire mbrojtes, per te mbuluar pafytyresine, aferat, ligesine.
Hetim per Edi Ramen dhe nje falje e detyruar per ata qe gdhiheshin e ngryseshin me akuza per shitblerje e rubla ruse.

Latest articles

Related articles