Modelja Ivana Knoll nuk di të ndalet, “tërbon” fansat me fotot e fundit

Ish-Miss Kroacia, Ivana Knoll, e cila u bë e njohur në Kupën e Botës në Katar me veshjet dhe pozat e saj provokuese, vijon të tërheqë vëmendjen, pasi asnjëherë nuk ngurron të reklamojë linjat e saj bombastike në rrjetet sociale.

Këtë herë, Knoll, e cila tashmë ka arritur një numër rekord prej 3.6 milionë ndjekësish në Instagram, ka postuar së fundmi disa foto provokuese me bikini, njëra prej të cilave edhe gjysmë nudo, çka ka sjellë edhe reagimin e shumë ndjekësve të saj.

May be an image of 2 people, people standing and body of water

No photo description available.

No photo description available.

May be an image of 4 people, people standing and indoor

Latest articles

Related articles