Kur Basha denonconte aferat e Ramës me lobistët dhe nuk dëgjohej

Kur kryetari i PD Basha denonconte këto që sot po dalin në dritën e diellit, rublaxhinjt e Ramiz Alisë heshtnin.

Latest articles

Related articles