“Nuk dua ta shoh me sy, njeri negativ”| Efi bisedon me Kiarën për Oltën(VIDEO)

Efi diskutoi me Kiarën debatin që pati mbrëmjen e kaluar, gjatë spektaklit, me Oltën.

Ajo e cilësoi Oltën si njeri pa karakter, negative dhe tha se nuk ka dëshirë të ketë kontakt fare me të.

Situata e ‘nxehtë’ mes dy vajzave, erdhi për shkak se Olta i tha Efit se ajo nuk është në nivelin e saj.

Efi gjatë këtyre ditëve, por edhe në spektakël, kërkoi nga Olta të argumentoi mendimin e saj, por kjo e fundit u shmang.

Latest articles

Related articles