“Nuk ka kuptim Big Brother pa Luizin”| Maestro bisedon me Kiarën

Pasi Luizi dhe Efi u izoluan së bashku në një dhomë, Kiara dhe Armaldo biseduan bashkë deri në orët e para të mëngjesit.

Edhe pse Kiara dhe Luizi shpesh herë janë përfshirë në debate këtë javë, për faktin se Kiara kërkonte nga ai të respektonte hapërsirën e saj, kjo e fundit e ndjeu mungesën e tij.

Armaldo nga ana tjetër u shpreh se Luizi është faktor dhe se pa të, nuk ka kuptim shtëpia e Big Brother Vip2.

Latest articles

Related articles