Nuk do besoni sa diferencë në moshë kanë Luizi dhe Kiara

E pëlqejnë njeri tjetrin’, nuk do besoni sa diferencë në moshë kanë Luizi dhe Kiara.

Luiz Ejlli eshte nje nga banoret e Big Brother Vip Albania qe u shnderrua pothuajse menjehere ne personazhin me te epelqyer te kesaj shtepie nga publiku, kjo per shkak te karakterit te tij unik dhe batutat qe tregon.

Por, nje arsye tjeter ishte edhe afeksioni i tij kundrejt moderatores se njohur banores tjeter te shtepise se Big Brother Vip Albania, Kiara Tito duke bere gjithcka qe ta fitoj simpatine e saj edhe pse shpeh here me shaka.

Raporti i tyre ishte i mire deri ne momentin kur Luizi i tregoi Kiares se vuan nga semundje e pasherueshme dhe kjo e fundit u prek shume, me pastaj ne Prime ai tha se nuk ishte historia e tij por e shokut te tij por edhe vete ka filluar te kete simptomat qe ka shoku pastaj eshte frikesuar.

Kjo situate beri qe nje jave Kiara mos ti flas pothuajse fare dhe kur i fliste i fliste shume ftohte pasi e merziti shume, gjate kesaj kohe Kiara u rrezua duke u lenduar dhe edhe pse Kiara nuk i fliste ishte Luizi ai qe i qendronte prane me shume se sa banoret tjere duke u kujdesur.

Ai ndihmonte qe te nderrohej, i pergatiste ushqim, kujdeset qe te marre hapat per dhimbje e shume te tjera dhe dale ngadale Kiara u qetesua duke e falur per gabimin qe e ka bere edhe pse e lendoi raporti i tyre filloi te jete shume me i mire ashtu si ne ditet e para qe hyne ne shtepi.

Te gjithe banoret tjere beheshin bashke duke e thumbuar dhe e bere te ndjehet keq Luizin per ate qe ka bere duke ia perdorur si gabim te madh por jo edhe Kiara, madje banoret sidomos Olta ka prishur raportet me Kiaren duke i thene se po e mbeshtet Luizin duke i onfenduar femrat edhe pse ka thene se do ia heq vizen.

Por pavaresisht ketyre raporti i Luizit dhe Kiares po qendron shume mire ku mbreme Kiara kishte ditelindjen dhe Luizi e befasoi duke i kenduar kenge dashurie surprize qe i pelqeu mjaft Kiares, ajo ka mbushur 27 vjec ndersa Luizi eshte 37 vjecar pra kane plot 10 vite doference ne moshe.

Latest articles

Related articles