Parashikimi i motit| E diel me diell, temperatura deri 14 gradë C

Dita e diel do të jetë nën ndikim të kushteve atmosferike të qëndrueshme të cilat do të sjellin mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira.

Era pritet të jetë nga veriperëndimi-jugperëndimi me shpejtësi mesatare 1-6m/sek, e hera-herës fiton shpejtësi deri në 12m/sek.

Temperaturat do të variojnë nga -4 deri në 14 gradë C.

Latest articles

Related articles