VIDEO; Dea i drejton thikën Luizit, nuk ndalen komentet

Dea Mishel është kryqëzuar në rrjet pas deklaratës së bërë për Luizin në momentin që po diskutohej për sëmundjen e tij, por tani po komentohet edhe për një veprim ndaj banorit.

Në rrjet po qarkullon një video e Deas e cila mban në dorë një thikë dhe kur Luizi kalon pranë saj ajo ia drejton.

Komentuesit janë shprehur të revoltuar nga ky veprim i rrezikshëm, edhe pse nuk dihet se çfarë ka dashur të bëjë Dea në ato momente.

Latest articles

Related articles