Nuk përmbahet më, Luizi fillon e qan para banorëve: E humba Kiarën

Luizi ka mbledhur të gjithë banorët për tju sqaruar situatën dje në prime, ku ai tha se nuk është sëmurë, duke mohuar kështu rrëfimin te Kiara.

Sot mes lotësh ai thotë se është shprehur gabim dhe ndihet në faj!

Luizi: Duhet që të gjej një zgjidhje, ia bëra vetes, kurse ju po më bëni gjyqin, mënyra se si u shpreha ishte gabim, Unë tani humba Kiarën, Big Brotherin dhe kur të dal do më thonë ja ky mashtruesi!
Unë ia bëra vetes! Kam thënë një gomarllik!

Kejvina: Dje ke instistuar në këtë gomarllikun tënd!fakti që ti e pranove hallall! Tani kërkoju falje të gjithëve! Kush flet prapa faljes tënde është gabim!

Latest articles

Related articles