Kush janë 4 banorët e rinj të “Big Brother VIP 2”

Mbrëmja e djeshme e “Big Brother VIP2” pa veç dramave të shumta ( historisë së Luizit) dhe të eleminuarit, edhe dy hyrje të reja. Por nuk bëhej fjalë për asnjë prej emrave të përfolur këto ditë, teksa produksioni ka surprizuar me pëzgjedhjen e tij.

Kështu, hyrjet e reja ishin dy vajza, nutricionistja Diola Dosti, e njohur për punën e saj në rrjetet sociale dhe televizion dhe Nita Latifi, këngëtarja mga Kosova.

Vajzat e nisën “fuqishëm” rrugëtimin në reality show, me thumba që në klipet prezantuese ndaj banorëve ekzistues e jo vetëm, ndërsa do shohim si do përfshihen në dinamikat e shtëpisë, që duhet thënë nga sonte, kanë shkuar në tjetër nivel.

Po ashty hyrje të reja ishin dhe Bjordi Mezini (Bjordi i Adeles), dhe Eni Tare, model ne profesion.

Latest articles

Related articles