“Më ka ikur nga shtëpia”, gruaja denoncon në Polici zhdukjen e vajzës së saj

Një 40-vjeçare ka denoncuar në policinë e Tiranës se ka humbur kontaktet me vajzën e saj. Ajo ka thënë se i është larguar e bija ditën e djeshme nga banesa dhe nuk është kthyer më.

“Në Komisariatin e Policisë Nr. 3 është paraqitur dhe ka kallëzuar një shtetase 40-vjeçare, banuese në Tiranë, se ditën e djeshme është larguar nga banesa vajza e saj, 19 vjeçe.” thuhet në njoftimin e bluve të kryeqytetit.

Policia njofton se po punohet për gjetjen e saj.

Latest articles

Related articles