Luizi nuk dorëzohet: Sonte do puth Kiarën

Luizi nuk dorëzohet dhe ende sheh një mundësi për të qenë me Kiara Titon, edhe pse moderatorja e ka refuzuar disa herë.

Sonte teksa bëhej gati për spektaklin, ai tha se ka parandjenjë se do ta puthë Kiarën…ose dikë tjetër.

“Sonte kam një parandjenjë, do ta puthë Kiarën, në mos atë ndonjë tjetër!”,tha Luizi.

Latest articles

Related articles