Kejvina nuk i ndal provokimet ndaj Kristit: -Intrigohem nga ata që më refuzojnë

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella është bërë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP Albania.

Ajo tashmë ka arritur të marrë vëmendjen si të publikut ashtu edhe të banorëve duke ngjallur diskutime të ndryshe.

Mirëpo, e njohur për natyrën e saj provokuese, modelja bionde këtë e ka shfrytëzuar banorin tjetër, Kristin.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Fillimisht me shaka tentoi të hynte në shtatë të tij teksa gjatë ditës ka vazhduar me vardise të tjera ndaj Kristit.

Derisa nuk mori regjimin e njëjtë nga Kristi, modelja bukuroshe ka insistuar me provokime të shumta.

Teska ndodheshin me banorët e tjerë duke ngrënë, Kejvina tha se është e intriguar nga Kristi pasi ai e refuzoi.

“Më refuzoi mbrëmë dhe kur më refuzojnë unë intrigohem edhe më shumë.”, ka thënë modelja.

Latest articles

Related articles