Herioni lë shtëpinë e Big Brother VIP 2, ja mesazhi për banorët…

Aktori Herion Mustafaraj ishte konkurrenti i radhës që la shtëpinë e Big Brother VIP 2!

Ai është kështu banori i dytë që lë formatin pas Arjanës. Por para se të ikte ai kishte një mesazh për banorët:

Uroj që kjo shtëpi të gjej paqe nga mashtrimet dhe intrigat këtu brenda!

Tani mbetet për të parë nëse ai ka fat me biletën e Lori Caffe.

Latest articles

Related articles