Olta puth në buzë Kiarën, i tregon Luizit si bëhet, habitet moderatorja:Çfarë?!

– Loja në ‘Big Brother Vip’ sa vjen e bëhet më interesante! Aktorja Olta Gixhari i ka treguar Luizit sesi të puthë, duke e ngacmuar atë për Kiarën. Teksa Luizi ishte duke ngrënë në tavolinë, aktorja shkon te Kiara dhe e puth në buzë, si në shenjë ilustrimi për të mësuar Luizin. Pas këtij veprimi të papritur moderatorja duket e shokuar.

Olta: Erdhe me e puth tani me gojë e me vezë?

Luizi: Ik kape dhe ma trego si ta puth?

Olta: Hajde Kiara, shtyje pak kapelen (e afron dhe e puth)

Kiara: Whattt??

Latest articles

Related articles