Tag: haja vetëm një vezë në vakt

Sefa: Nikollës i kemi çuar saj 11 shkresa, Berisha të shkojë tek Meta

Në një intervistë me Ora News, sekretari i çështjeve ligjore në PD, Indrit Sefa tha se PD është e qartë dhe tentativat për të futur një person non grata në PD nuk do të tolerohet. Ai shtoi se në një bashkëpunim të Bardhit, Nikollës, Ramës dhe Berishës, është bërë lajmërim se personat e përjashtuar nga PD do të jenë pjesë e grupit. Sefa: PD është e qartë...

Jupi: Lufta kundër pandëshkushmërisë nuk është një çështje vetëm e PD

Lufta kundër korrupsionit, lufta kundër pandëshkushmërisë nuk është një çështje vetëm e Partisë Demokratike.▪️Kjo është çështje e çdo qytetari shqiptar që sot ka kthyer sytë dhe beson tek SPAK me të vetmen shpresë se vetëm një drejtësi e re që i jep fund pandëshkueshmërisë, mund t’i japi fund këtij tranzicioni të gjatë. Se çfarë është tranzicioni ? Është pikërisht ky mekanizëm korrupsioni përmes të...
spot_img

No posts to display