Tag: Disa nga këshillat për të ulur kolesterolin

Protesta e gjobitja e fermerëve në Maliq, reagon Basha e Lapaj

Politikanët e opozitës Lulzim Basha dhe Adriatik Lapaj kanë reaguar për protestën e fermerëve në Maliq dhe gjobitjen e tyre nga policia e shtetit. Nga fermerët e shoqëruar në komisariatin e Maliqit, njëri prej tyre është gjobitur me shume 100 mijë lek te reja.23 fermerë të tjerë të cilët kanë qenë pjesë e kësaj proteste kanë marrë gjoba për parkim të gabuar për...

PD, Këlliçi i tregon SPAK-ut dokumentin e prishjes së 13 pallateve nga 5D

Belind Këlliçi publikoi ditën e sotme nga ambientet e jashtme të SPAK, dokumentet sipas të cilave janë prishur 13 pallate nga kompania “5D”. Ai tha se sot organizata partnere e “Rilindjes”, drejtuar nga Altin Dumani po zbaton porosinë e radhës së kolegut të tyre, “hajdutit Erion Veliaj, duke thërritur në SPAK, Arbjan Nusret Maznikun”. Sipas vendimit të Gjykatave të Shkallës së Parë dhe të Apelit të...
spot_img

No posts to display