Burri Olta Xhaçkës paraqitet në SPAK

Bashkëshorti i Olta Xhaçkës, Artan Gaçi është paraqitur paraditen e sotme në Prokurorinë e Posaçme.

Pasi ka dalë nga ambientet e SPAK, bashkëshorti i ish-ministres është pyetur nga gazetarët nëse “për çfarë ishte thirrur apo nëse kishte tjetërsuar pronat në jug”

Por, Artan Gaçi ka refuzuar të përgjigjet duke buzëqeshur para kamerave dhe më pas është larguar.

Latest articles

Related articles