SPAK lë në pritje Veliajn, ja ku është ulur kryebashkiaku

Teksa sot është thirrur nga prokurorët e Posaçmën për t’u marrë në pyetje, SPAK ka lënë në pritje kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj.

Duket se Veliaj ka ardhur një orë më herët në ambientet e SPAK, ndaj edhe do t’i duhet të presë deri sa të vijë orari.

Raportohet se Veliaj po pret te hyrja e SPAK dhe është ulur te vendi i policit.

Latest articles

Related articles