Kiara Tito dhe Luiz Ejllit bëhen prindër për herë të parë!

Kiara Tito dhe Luiz Ejllit janë bërë prindër për herë të parë!

Burimet bëjnë me dije se moderatorja ka sjellë në jetë vajzën e saj vetëm para pak orësh. Kiara dhe vogëlushja janë në gjendje shumë të mirë shëndetësore.

Latest articles

Related articles