“E kam dhënë njëherë dorëheqjen për Shkëlzenin”, PD i përgjigjet sulmeve të Metës (video)

Zëdhënësja e PD, Mirela Karabina, nëpërmjet një reagimi, i është përgjigjur sulmeve të Ilir Metës në drejtim te kreut të PD, Lulzim Basha.

“Ky është Ilir Meta ose Ilir Metaj?

Koha kur ai ushqehej me “gjakun” e demokratëve ka marrë fund. Hallet e tij nuk janë dhe nuk do të jenë kurrë hallet e Shqiptarëve.” – shkruan zëdhënësja e PD, Mirela Karabina.

Më poshtë ajo ka postuar edhe një video me akuzat e ndërsjella midis Ilir Metës dhe Sali Berishës:

Latest articles

Related articles