Ylli Rakipi: Mora në telefon Metën, më doli Leshko!

Në emisionin të Paekspozuarit, moderatori Yli Rakipi tha se e kishte telefonuar Metën për ta ftuar në emision, por i ishte përgjigjur një person me pseudonimin “Leshko”.

“Unë i rashë telefonit e Metës por më doli një që thoshte Leshko, Leshko. Ky i Albkontrollit”, u shpreh Rakipi, ndërsa Hoxha tha se “Leshko është zoti Petrit Sulaj, ish drejtor i Aviacionit Civil”, për të cilin ka patur edhe një përplasje mes Metës dhe Edi Ramës, kur Meta ishte president.

Latest articles

Related articles