“Pse më parakalove”, plas sherri -dy të rinj përfundojnë të masakruar në spital


Një sherr mes të rinjve ka ndodhur në Kombinat, ku gjithçka duket se ka nisur nga një parakalim.

Të rinjtë janë konfliktuar në rrugë, por me ndërhyrjen e policisë konflikti është shuar.

Pranë spitalit të Traumës ku po dërgohej një prej të lënduarve, janë ndjekur nga agresorët dhe janë dhunuar barbarisht.

Burime për media njoftojnë se personat e dhunuar janë identifikuar si shtetasit Alvaro Doci dhe Gjergji Shaga.

Latest articles

Related articles