Identifikohet personi i plagosur me armë zjarri në Velipojë, policia shpall në kërkim autorin

Emiljano Paloka 27 vjeç është personi, i cili mbeti i plagosur me armë zjarri në Velipojë mbrëmjen e sotme (2 prill).

Policia thotë se ngjarja ndodhur në Velipojë, në rrethana ende të paqarta. Ndërkohë personi i plagosur është transportuar për ndihmë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka shkuar ne vendngjarje për sqarimin e rrethanave dhe identifikimin e me pas kapjen e autoreve.

Latest articles

Related articles